Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Важливою складовою діяльності кафедри є  міжнародна діяльність, яка здійснюється в напрямку розвитку міжнародних зв’язків з навчальними закладами, науковцями зарубіжних країн, участі у міжнародних наукових конференціях, співпраці з міжнародними організаціями.

З метою адаптації випускників кафедри економічного аналізу та фінансів до роботи в умовах відкритої економіки, студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» мають змогу поглиблювати знання іноземних мов у Центрах мовної підготовки, які дають змогу підготуватися до складання іспитів з отриманням міжнародних сертифікатів.

Рисунок4.jpg

Викладачі кафедри (доц. Штефан Н.М., доц. Крилова О.В., доц. Цуркан І.М., ас. Нікіфорова Ю.В., Козарь Д.С.) поглиблюють мовну підготовку у лінгвістичних центрах НГУ (за участю Пітцер Коледжу (США, Каліфорнія, Клермонт)). Викладачі кафедри (проф. Єрмошкіна О.В., ас. Нікіфорова Ю.В.) закінчили у 2011 році курси польської мови у Центрі Українсько-Польського співробітництва, про що отримала відповідний сертифікат.

Залежно від мови, що вивчається, студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» беруть участь у проектах Українсько-німецького культурного центру, заснованого за підтримки уряду Федеральної землі Бранденбург та Гете-інституту; Українсько-Іспано-Латиноамериканського центру, створеного за підтримки Посольства Королівства Іспанії та Республіки Аргентина; Центру Українсько-Польського співробітництва; Українсько-Японському центрі.

Кафедра підтримує наукове співробітництво із зарубіжними науковими установами і освітніми організаціями. Така з 2003 р. кафедра активно співпрацює з Вищою Банківською Школою у Вроцлаві (Польща). 

IMG_7413.jpg 

Викладачі кафедри проводять на замовлення Вищої банківської школи у Вроцлаві проблемні лекції та заняття цільового спрямування. Так, проф. Галушко О.С провела для магістрів ВШБ проблемні лекції за тематикою «Глобалізаційні та інтеграційні процеси», проф. Єрмошкіна О.В. провела у ВШБ англійською мовою серію занять (15 годин)  за тематикою «Управління банком у кризових умовах», яки містили лекції, дискусії, розв’язання конкретних ситуацій. 

DSC00182.JPG
DSC00227.JPG


IMG_7368.jpg
IMG_7401.jpg
IMG_7412.jpg

Керівник кафедри економічного аналізу та фінансів д. е. н.,проф.. Галушко О.С., при цьому, входить до складу вченої ради Вищої школи банківської у Вроцлаві. Науковці Вищої банківської школи, у свою чергу входять до редакційної колегії журналу «Економічний вісник Національного гірничого університету», постійно беруть участь у засіданнях секції «Проблеми і перспективи створення ефективно функціонуючого фінансового механізму інноваційного розвитку» міжнародної наукової конференції  «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки України».

Більшість викладачів кафедри економічного аналізу та фінансів (проф. Галушко О.С., проф. Соляник Л.Г., проф. Єрмошкіна О.В., проф. Дідик Л.М., доц. Штефан М.Н., ас. Замковий О.І., ас. Доценко О.Ю., ас. Лісовенкова І.М.)  щорічно приймають участь у міжнародних наукових конференціях Вищої банківської школи у Вроцлаві та НГУ, які відбувались в Україні та у Польщі. За участю викладачів кафедри (проф. Єрмошкіна О.В., ас. Козар Д.С.) студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» з 2003 р. приймають участь у щорічних спільних проектах Вищої банківської школи у Вроцлаві та НГУ (Літня школа підприємництва – м. Вроцлав, Школа лідерства О. Шарова – півострів Крим).

фото 2.png

Викладачі кафедри є співавторами сумісної монографії «Польща-Україна: спільна Європа», 

Кафедра приймає участь у міжнародних наукових інформаційних мережах: Social Science Research Network; Financial Economics Network; Milken Institute Network.

На кафедрі оформлено електронну підписку на новітні публікації у галузі фінансів: Wiley-Blackwell Publishing, Journal of Financial Econometrics, Oxford University Press.

Результати наукових досліджень викладачів та студентів кафедри публікуються у збірниках іноземних держав: Польщі, Болгарії, Чехії, Росії.

У 2003 р. проф. Єрмошкіна О.В. проходила стажування в Університеті Міннесоти (Міннеаполіс, шт. Міннесота, США), а також приймала участь у роботі міжнародного консорціуму з розвитку бізнес та менеджмент-освіти в Україні в рамках програми підготовки викладачів «Leaders of the Future MBA».

У контексті співпраці з Franklin University (США) проф. Єрмошкіної О.В. приймає участь у підготовці спільного викладання курсу «Corporate Finance» для слухачів програми МВА.

В рамках міжнародної освітньо-наукової діяльності кафедра приймає участь у міжнародному проекті TEMPUS «ECOMMIS» «Дворівневі програми навчання з електронної комерції для розвитку інформаційного суспільства в Росії, Україні, Ізраїлі», яка реалізується сумісно з Вільнюським технічним університетом ім. Гедеомінаса (Литва), Берлінським технічним університетом (Німеччина), Університетом Фонтіс (Айедхофен, Нідерланди), Московським державним університетом економіки, статистики і інформатики (Росія), Університетом Technion (Хайфа, Ізраїль), Університетом «Ruppin Academic Center».

© 2006-2022 Інформація про сайт