Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Пам'ятка абітурієнта

для випускників шкіл, ліцеїв, …

Ця пам'ятка допоможе Вам заздалегідь підготувати документи для вступу, полегшити Їх подачу та зекономити час. Для вступу на перший курс НГУ за напрямом «072 Фінанси, банківська справа та страхування» необхідно виконати наступні 4 кроки.

Крок I. Зовнішнє тестування

Необхідно пройти зовнішнє незалежне тестування за 3 дисциплінами:

 1. українська мова та література (ваговий коефіцієнт 0,25);
 2. математика (базовий рівень, ваговий коефіцієнт 0,45);
 3. історія України (ваговий коефіцієнт 0,2).

Інформацію про умови та термін проведення зовнішнього тестування можна дізнатися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua або Дніпропетровського регіонального центру dneprtest.dp.ua (для абітурієнтів з Дніпропетровської та Запорізької областей).

Крок II. Підготовка документів

Прийом документів – гаряча пора для приймальної комісії. Внаслідок великої кількості бажаючих та непорозумінь при заповненні документів утворюються великі черги. Щоб максимально спростити процедуру подачі документів собі та працівникам приймальної комісії, підготуйте заздалегідь наступні документи:

 1. заява;
 2. копії або оригінали сертифікатів зовнішнього тестування за переліченими вище дисциплінами;
 3. копія паспорта (перша, друга сторінка та остання сторінка зі штампом реєстрації);
 4. копія ідентифікаційного коду (бажано зробити 2 копії);
 5. копія або оригінал атестату (з додатком) про загальну середню освіту;
 6. копія або оригінал диплому молодшого спеціаліста (з додатком) для осіб, які вступають без сертифікатів ЗНО;
 7. (для хлопців) копія військового документу (приписне свідоцтво або військовий квиток);
 8. 6 кольорових фотографій 3х4.

Якщо Ви не впевнені в тому, на яку форму навчання (бюджетну або контрактну) бажаєте вступити, то пишіть на бюджетну. Заяву на контрактну форму навчання можна подати пізніше, коли буде відома інформація про рекомендації на бюджетні місця.

Копії всіх документів можна затвердити нотаріально, але Ви також можете подавати і незатвердженні копії, якщо при подачі документів надасте приймальній комісії для затвердження оригінали.


Крок III. Подача документів

У період з 10 липня по 1 серпня необхідно подати до приймальної комісії НГУ наведені вище документи. Крім того, при подачі документів при собі необхідно мати оригінал паспорта. Якщо копії документів не засвідчені нотаріально, Ви також повинні надати працівнику приймальної комісії для затвердження оригінали цих документів. Якщо Ви маєте диплом молодшого спеціаліста та вступаєте без сертифікатів ЗНО, Ви маєте подати документи до 24 липня включно. Ви можете подати заяви лише у 5 вишів та на 3 напрями підготовки у кожному з них. Кожний з вишів вносить Ваші дані до Єдиної електронної бази освіти (ЄДЕБО). Тому подати заяву до шостого вишу або четверту заяву до одного з них Вам не вдасться. Навіть якщо Ви заберете деякі заяви після внесення їх до ЄДЕБО, у базі вони не анулюються.

Прийом документів розпочинається з 10 липня, і перший тиждень прийому супроводжується найбільшою кількістю бажаючих подати документи. Тому ми радимо Вам подавати документи через тиждень після початку прийому. Це ніяк не вплине на Ваші шанси бути зарахованими до університету. Приймальна комісія НГУ в період з 10 липня до 30 серпня працює без вихідних 7 днів на тиждень з понеділка по неділю з 9:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 13:00). Мешканцям Дніпропетровська краще приїжджати до приймальної комісії у вихідні дні. Хоча комісія у вихідні працює до 16:00, ми радимо Вам приїжджати до обідньої перерви.

Приймальна комісія розташована у 4-му корпусі НГУ. Під час роботи приймальної комісії вхід до корпусу здійснюється зі сторони пр. К.Маркса або з внутрішнього двору (між 5-м та 4-м корпусами). У дворі прохолодно, є лавки та столи. Після відкриття корпусу (о 9:00), Вам необхідно надати пакет документів до відділу приймальної комісії інституту економіки (знаходиться у підвалі 4 корпусу ).

Після подачі документів Вам повинні видати довідку про прийом документів – зберігайте її до моменту зарахування.

Ті, хто подав заяву на контрактну форму навчання, повинні звернутися з довідкою про прийом документів, паспортом та копією ідентифікаційного коду до відділу маркетингу (аудиторія 102 у 10 корпусі), де буде укладено з Вами договір. Там же Ви будете проінструктовані щодо оплати.

Крок IV. Спостерігання за рейтингами. Зарахування

2 серпня на сайті vstup.info, на сайті НГУ, а також на інформаційних дошках у дворі приймальної комісії формується рейтинговий список. При оцінюванні своїх шансів на зарахування Ви повинні враховувати обсяг прийому за напрямом «072 "Фінанси, банківська справа та страхування».

Окрім рейтингових списків, формуються також списки рекомендованих до зарахування абітурієнтів, які мають найвищий бал. Абітурієнти, які рекомендовані до зарахування, повинні до 18.00 6 серпня надати до приймальної комісії оригінали атестату (з додатком) та сертифікатів зовнішнього тестування. Якщо Ви не надасте оригінали своєчасно, Ви автоматично вибуваєте зі списку рекомендованих.

7 серпня о 12.00 публікується оновлений список рекомендованих. Рекомендація діє до 18.00 того ж дня.

8 серпня формується наказ до зарахування рекомендованих абітурієнтів, які надали оригінали документів.

Якщо Ви не виключаєте вступ на контрактну фору навчання, матимете право вступу лише на напрями, на які подавали документи у липні.

Конкурс серед контрактників триває до 13 серпня. Зарахування відбувається 14 серпня.

© 2006-2020 Інформація про сайт