Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

“Матусі в бізнесі: розширення економічних можливостей для жінок як протидія наслідкам пандемії COVID-19” (Moms in Business)


У невеликих громадах існує проблема нестачі ресурсів та інформаційного супроводу створення та ведення власної справи для вразливих груп населення. COVID-19 тільки посилив цю тенденцію - через карантин були скасовані будь-які освітні заходи наживо. Такі заходи мають більш високу ефективність через реальне спілкування, нетворкінг та соціалізацію; на подібних заходах можна зустріти майбутніх партнерів чи менторів і все це дає можливість більш заглибитися у процес отримання необхідних навичок та підвищити залученість аудиторії. 

Moms in Business - це комплексний проєкт, який поєднує онлайн та офлайн формати навчання, метою якого є стимулювання жінок в ОТГ до створення та започаткування власного бізнесу, розвитку власних ідей у реальні бізнес-пропозиції та підготовки їх інвестиційних проєктів. 

Проєкт направлений на:

  • жінок, які перебувають в декреті, 

  • безробітних мам,

  • мам багатодітних сімей. 

Цільові групи: громади Дніпропетровської області, матусі.

Вигоди:

для громад – підвищення соціального рівня мешканців громади через створення можливостей для самостійного працевлаштування соціально незахищеного населення;

матусі – подолання соціального та гендерного дисбалансу через навчання протягом життя і використання можливостей самостійного працевлаштування.

Важливою особливістю проєкту “Moms in Business” є наявність не тільки навчальної частини, але й психологічної підтримки, менторства та юридичних консультацій. Це гарантує всебічний і всеохоплюючий старт для ведення власної справи.  


 
 
 
 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт